Poznajcie trzy Ekostrażowe kluski. Szczeniaki mają ok. 8 tygodni i rozglądają się za domem.

Trzy szczeniaki czekają na nowy dom. Każdy ma już założoną swoją książeczkę zdrowia. Są odrobaczone, zaczipowane i zaszczepione (szczepienie trzeba powtórzyć w marcu). Potrafią korzystać z maty i tam oddawać swoje potrzeby.

Ich dzielna mama, Sabinka jest średniego wzrostu i jest uroczo kudłata, dlatego możliwe, że dzieciaki odziedziczą urodę po mamie.

BIBI – Big Brother

BIBI jest największy z całego rodzeństwa (w tej chwili waży ok. 3,5kg). To typowy starszy brat – stąd jego imię – Big Brother. Fajnie bawi się z mamą i szczeniakami. Jest dla nich delikatny, świadomy, że jest od nich większy. Lubi przygody i eksplorować nowe miejsca. Pierwszy zaczął wypuszczać się na spacery po mieszkaniu. Szczeniak jest bardzo kontaktowy i ciekawy człowieka. Załatwia swoje potrzeby na na matę i nie niszczy przedmiotów. Najbardziej lubi ganiać i powoli odkrywa przyjemność masowania za uszkami.

Hahażyca

Hahażyca jest oryginałem. Różni się od pozostałych wszystkim: wyglądem, charakterem, nawet strukturą sierści. Mała jest w typie teriera, jest indywidualistką i damą. Nie szaleje jak jej siostra i bracia. Woli sama bawić się na uboczu zabawką, którą sprytnie podwędzi kłócącemu się rodzeństwu. Jest spokojna i lubi mieć spokój.

Myślę, że nie będzie miała problemu z pozostawaniem wiele godzin w domu. Co prawda jest introwertyczką, ale to nie oznacza, że nie lubi ludzi! Lubi się przeciągać sznurkiem, domaga się głaskania i tulasków. Sunia potrzebuje kogoś, kto da jej przestrzeń i czas tylko dla niej. Mała jest też nieco nieśmiała i ostrożna w eksploracjach świata. – mówi Bożena Wira z Ekostraży.

Gigant

Gigant jest najmniejszy i najdelikatniejszy ze szczeniąt. Jak donoszą wolontariusze Ekostraży, przez konieczność poświęcania mu dodatkowej uwagi, stał się mega pieszczochem, który uwielbia być noszony na rękach! Bawi się wesoło z pozostałymi psiakami w ganianego, ale jak dochodzi do przepychanek, to najlepiej mu obserwować te „walki” z kolan opiekunów.

Gigant wymaga troski i uwagi, bo ma delikatny układ pokarmowy. Do oddania będzie po drugim szczepieniu, które zaplanowane jest na 4 marca. Jest to zalecenie pani weterynarz.

fot. Ekostraż

Kontakt w sprawie adopcji:

Wrocław/Świdnica kontakt SMS pod numerem 881 218 985. Obowiązuje wizyta przedadoocyjna.