Właśnie trwa XVIII Giełda Książki Bibliotecznej. Wszystkie wystawione książki będzie można kupić po 3 złote. W ofercie znajdą się też płyty CD a nawet archiwalne kasety magnetofonowe.

kiermasz_biblioteka_wojewodzka

Kiermasz organizuje Dolnośląska Biblioteka Publiczna. Bibliotekarze zaoferują wrocławianom ponad 10 tysięcy różnych publikacji. W sprzedaży znajdą się książki wycofane już z biblioteki oraz tytuły przynoszone przez mieszkańców, które nie zmieściły się na półkach. Nie zabraknie też płyt z muzyką filmową ani samych filmów.

Wśród wystawionych tytułów znajdziemy między innymi kryminały, dreszczowce oraz romanse. Można spodziewać się też ambitnej prozy współczesnej oraz literatury pięknej. Kupujący będą też mogli trafić na książki kucharskie, poradniki czy przewodniki.

Pieniądze z kiermaszu będą przeznaczone na zakupu nowości wydawniczych przez bibliotekę. Giełda książek będzie czynna do 30 maja w godzinach od 10.00 do 18.00. Książki będzie można kupić w Galerii pod Plafonem na parterze biblioteki. Wszystko w kamienicy przy Rynku 58.